Sıkça Sorulan Sorular

Ekibinize nasıl katılabilirim?(Test Linki: https://bit.ly/3cSAN58)
Seri Çeviri ekibi olarak anime, manga ve novel çevirmenlerine ve manga editörlerine her zaman ihtiyacımız var. Bu linkteki testi indirip talimatlara uygun biçimde doldurarak ve bize e-posta adresimizden ulaştırarak ekibimize katılabilme yolunda ilk adımı atabilirsiniz.
Size nasıl destek olabilirim?
Sitede adblock’u kapatıp bölümlere teşekkür yorumu atabilirsin. Eğer ben çok zenginim diyorsan; TR 10000000010111100101 (Ciddi değil lütfen bağış atmayın)
Size nereden ulaşabilirim?
Twitter ve Discord sunucumuz.
X Mangasını çevirebilir misiniz?
Hayır. Ne çevireceğimize yalnızca biz karar veririz.
X Mangasını nasıl indirebilirim?
İndiremezsin. Şu anlık öyle bir seçeneğimiz yok.
X serisi ne zaman gelir?
Geldiği zaman gelir. Bizi veya biz çevirmiyorsak çeviren grubu darlamayın.
X’in anime sonu manganın kaçıncı bölümüne denk geliyor?
Biz ne bilelim.
Yeni çıkan bölümlerden nasıl haberdar olabilirim?
Yol 1) Sitemizdeki “Takip Et” özelliğini kullanmak. Sitemizin yeni tasarımına geçtiğimizde sitenin özelliklerinden kısaca bahseden bir yazı yazmıştık fakat sitedeki Takip Et özelliğinin kullanımı henüz sitedeki üye sayısıyla orantılı olmadığından, böyle bir özellik olduğunu yeniden duyurmak istedik. Eğer Facebook, Twitter, Discord gibi kanalları kullanmıyorsanız veya çıkan her şeyden haberdar olmak istemiyorsanız, sitemizdeki Takip Et özelliğini kullanarak okuduğunuz serileri takip edebilir, siteye girdiğinizde takip ettiğiniz serilerden hangi bölümlerin çıktığını görebilirsiniz. Takip Et Özelliği Nasıl Kullanılır? a) Anasayfadaki “Yıldız” tuşlarına basarak. Popüler sekmesindeki ve ana sayfadaki tüm serilerin üzerinde bir yıldız işareti bulunur. Eğer takip etmek istediğiniz seri bu alandaysa, serinin üzerindeki yıldıza basarak seriyi takip edebilirsiniz. Takip ettiğiniz serilerin yıldızları parıldar, tak ip etmediklerinizse sönük kalır.ip etmediklerinizse sönük kalır. b) Serinin sayfasına girip “Takip Et” tuşuna basarak. Eğer takip etmek istediğiniz seri ana sayfada veya popüler sekmesinde yoksa, o zaman serinin sayfasına giriş yaparak, seri resminin altında bulunan Takip Et tuşuna basabilirsiniz. Okuduğunuz tüm serilere tek tek girip takip etmenin meşakatli veya uzun sürecek bir iş olduğunu düşünebilirsiniz, fakat bir kez yaptığınızda çıkan yeni bölümleri asla kaçırmayacaksınız. c) Seri Novel’da “Takip Et” özelliğini kullanmak Novel sitemizde, mangada olduğu gibi yıldızlar yok, fakat serinin sayfasına girip sağ tarafta bulunan Takip Et tuşuna basarak okuduğunuz serileri takip edebilirsiniz. Yol 2) Facebook sayfamızı beğenmek. Facebook sayfamızda her ne kadar sitede yayınlanan tüm bölümleri paylaşmıyor olsak da en azından kendi çevirilerimizi ve siteyle ilgili duyuruları yayınlıyoruz. Eğer Facebook kullanıcısıysanız sitemizi beğenmeyi ve bildirimleri açmayı unutmayın. https://www.facebook.com/SeriManga/ Yol 3) Twitter’dan bizi takip etmek. Twitter’da da tıpkı Facebook’ta yaptığımız gibi yalnızca kendi çevirilerimizi ve siteyle ilgili duyuruları yayınlıyoruz. Eğer Twitter kullanıyorsanız bizi takip etmeyi ve tweetlerimizden bildirim almayı açmayı unutmayın. Twitter Hesabımız: https://twitter.com/SeriManga Yol 4) Discord sunucumuza katılmak. Facebook ve Twitter’ın aksine Discord’ta bulunan özel botumuz Seri Manga ve Seri Novel sitelerinde paylaşılan tüm bölümleri kendine özgü kanalında paylaşır. Ayrıca siteyle alakalı tüm duyurular tüm sunucu üyelerine iletilecek şekilde burada paylaşılır. Facebook ve Twitter’ın aksine daha fazla şeyden haberdar olmak için Discord sunucumuza katılın. Discord Sunucusuna Katılım Bağlantısı: https://discord.gg/VU6hGUK
Mersin Web Tasarım