Çıkan Bölümlerden Nasıl Haberdar Olabilirim?

Seri Manga ve Seri Novel sitelerinde yayınlanan bölümlerden haberdar olmanın birden fazla yolu var ve çoğu okuyucumuzun bu yollardan en az birini kullandığının farkındayız fakat bazı özelliklerin yeterince kullanılmadığını ve hâlâ bu özelliklerden haberdar olmayan insanların olduğunu gördük. Bu yüzden sitelerimizde yayınlanan bölümlerden nasıl haberdar olabileceğinize dair tüm alternatifleri anlatan bir yazı yayınlamaya karar verdik.

Yol 1) Sitemizdeki “Takip Et” özelliğini kullanmak.
Sitemizin yeni tasarımına geçtiğimizde sitenin özelliklerinden kısaca bahseden bir yazı yazmıştık fakat sitedeki Takip Et özelliğinin kullanımı henüz sitedeki üye sayısıyla orantılı olmadığından, böyle bir özellik olduğunu yeniden duyurmak istedik. Eğer Facebook, Twitter, Discord gibi kanalları kullanmıyorsanız veya çıkan her şeyden haberdar olmak istemiyorsanız, sitemizdeki Takip Et özelliğini kullanarak okuduğunuz serileri takip edebilir, siteye girdiğinizde takip ettiğiniz serilerden hangi bölümlerin çıktığını görebilirsiniz.

Takip Et Özelliği Nasıl Kullanılır?

  • Anasayfadaki “Yıldız” tuşlarına basarak. Popüler sekmesindeki ve ana sayfadaki tüm serilerin üzerinde bir yıldız işareti bulunur. Eğer takip etmek istediğiniz seri bu alandaysa, serinin üzerindeki yıldıza basarak seriyi takip edebilirsiniz. Takip ettiğiniz serilerin yıldızları parıldar, tak ip etmediklerinizse sönük kalır.ip etmediklerinizse sönük kalır.  • Serinin sayfasına girip “Takip Et” tuşuna basarak.
    Eğer takip etmek istediğiniz seri ana sayfada veya popüler sekmesinde yoksa, o zaman serinin sayfasına giriş yaparak, seri resminin altında bulunan Takip Et tuşuna basabilirsiniz. Okuduğunuz tüm serilere tek tek girip takip etmenin meşakatli veya uzun sürecek bir iş olduğunu düşünebilirsiniz, fakat bir kez yaptığınızda çıkan yeni bölümleri asla kaçırmayacaksınız.  • Seri Novel’da “Takip Et” özelliğini kullanmak
    Novel sitemizde, mangada olduğu gibi yıldızlar yok, fakat serinin sayfasına girip sağ tarafta bulunan Takip Et tuşuna basarak okuduğunuz serileri takip edebilirsiniz.Yol 2) Facebook sayfamızı beğenmek.
Facebook sayfamızda her ne kadar sitede yayınlanan tüm bölümleri paylaşmıyor olsak da en azından kendi çevirilerimizi ve siteyle ilgili duyuruları yayınlıyoruz. Eğer Facebook kullanıcısıysanız sitemizi beğenmeyi ve bildirimleri açmayı unutmayın.

Yol 3) Twitter’dan bizi takip etmek.
Twitter’da da tıpkı Facebook’ta yaptığımız gibi yalnızca kendi çevirilerimizi ve siteyle ilgili duyuruları yayınlıyoruz. Eğer Twitter kullanıyorsanız bizi takip etmeyi ve tweetlerimizden bildirim almayı açmayı unutmayın.

Yol 4) Discord sunucumuza katılmak.
Facebook ve Twitter’ın aksine Discord’ta bulunan özel botumuz Seri Manga ve Seri Novel sitelerinde paylaşılan tüm bölümleri kendine özgü kanalında paylaşır. Ayrıca siteyle alakalı tüm duyurular tüm sunucu üyelerine iletilecek şekilde burada paylaşılır. Facebook ve Twitter’ın aksine daha fazla şeyden haberdar olmak için Discord sunucumuza katılın.